Bordo Bereli dizisi SÖZ hangi gün yayınlanacak? Söz dizisi ne...

Bordo Bereli dizisi SÖZ hangi gün yayınlanacak? Söz dizisi ne zaman başlayacak İşte o tarih

Star TV'nin sevilen yeni Özel Kuvvetler dizisi SÖZ'ün yayın günü belli oldu. Peki Bordo Bereli dizisi SÖZ hangi gün olacak? Söz dizisi yayın tarihi ne zaman? Söz dizisinin reytingleri nasıl? Söz dizisi hakkında merak edilen tüm soruların cevapları gazetehendek.com'da

13 Ekim 2017 - 12:52 - Güncelleme: 13 Ekim 2017 - 15:33

Star TV’nin iddalı yapımlarından biri olan Söz yeni sezona damgasını vurdu. Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Aybüke Pusat gibi isimlerin yer aldığı dizi Meriç Aral  ve Nihat Altınkaya gibi sanatçıların yer aldığı oyuncu kadrosu ve senaryosu ile dikkatlerini üzerine çekti. Dizinin son bölümde Yavuz Çolak’ı yakalamaya çok yaklaştı. Kurtdereli’nin şehit olmasından sonra bütün Türk Silahlı Kuvvetleri unsurları büyük bir temizlik harekatına başladılar. Yavuz ve timi köşe bucak Çolak’ı kovaladılar. Söz yeni sezonda neler olacak? Söz yeni bölüm ne zaman hangi tarihte saat kaçta sorularının cevabı ve Söz SON Bölüm izleme linki haberimiz içerisinde sizlerle olacak.

SÖZ DİZİSİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

SÖZ'lerini Tutmak İçin Harekete Geçiyorlar

Yeni sezon ilk bölümlüEylül ayının 18'nde Pazartesi saat 20:00'da Star TV ekranlarında seyirciyle buluştu. Bundan böyle her pazartesi saat 20:50'de STAR TV'de izleyenleri ile buluşacak.

Star TV'nin sevilen dizisi SÖZ'de hatalar peşpeşe gelmeye başladı
SÖZ 15.BÖLÜMDEKİ HATA İZLEMEK İÇİN>> https://goo.gl/tzdMKa
SÖZ 14.BÖLÜMDEKİ HATA İZLEMEK İÇİN>> https://goo.gl/5HjfX2

SÖZ DİZİS HANGİ GÜNLER  BAŞLIYOR TEKRARLARI HANGİ GÜN?

SÖZ DİZİSİ 2. SEZON 18 EYLÜL PAZARTESİ 20:00'DA BAŞLADI VE HER PAZARTESİ 20:00'DA İZLEYİCİLERLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR. DİZİNİN TEKRAR BÖLÜMLERİ İSE SALI  VEYA PERŞEMBE GECELERİ  23:45'TE.  HAFTA SONLARI İSE CUMARTESİ veya PAZAR 14:00 ve 00.00'da YAYINLANIYOR.

 Pazartesi Yerli Dİzi - Özet Söz 20:00 Yeni Bölüm 20:40 

SALI veya PERŞEMBE: Yerli Dizi - Tekrar Söz 23:45

PAZAR veya CUMARTESİ:  Yerli Dizi - Tekrar Söz 14:00

 

SÖZ DİZİSİ 16.BÖLÜM YENİ FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

SÖZ 15 BÖLÜM SANSÜRSÜZ PUHU TV'DE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

SÖZ 15 BÖLÜM SANSÜRSÜZ YOUTUBE'DE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

SÖZ 15 BÖLÜM SANSÜRSÜZ STAR TV'DE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Star TV ekranlarında derin oyuncu kadrosuyla dikkatleri çeken Söz dizisi yeni sezondada ekranlara gelecek fakat yayın hayatına başlayacağı tarihle ilgili henüz yapımdan ve kanaldan net bir açıklama gelmedi. Fakat dizisinin Eylül ayında başlaması ön görülüyor.

SÖZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yavuz, Çolak’ı yakalamak üzere

Kurtdereli’nin şehit olmasından sonra bütün Türk Silahlı Kuvvetleri unsurları büyük bir temizlik harekatına başlarlar. Yavuz ve timi köşe bucak Çolak’ı kovalamaya başlar.

Soluk soluğa süren bu manasız takip sırasında Geveze ağır yaralanır ve acilen hastaneye kaldırılması gerekmektedir. Bu arada Yavuz Çolak’ı takip etmekten vazgeçmez. Bahar kendisi hakkında açılan soruşturma sonucu şok olacağı bir haber alır. Aynı anda Yavuz ve timi ise Çolak’ı yakalamak üzeredir ama bu Çolak dahil herkesin hayatına mal olmak üzeredir.

 

SÖZ KONUSU NEDİR?

Terör faciası Üsteğmen Yavuz’un hayatını değiştiriyor

İstanbul’da yaşanan büyük bir terör saldırısı sonucu onlarca insanın hayatını kaybetmesi ve bu facianın ülkede büyük bir infiale yol açması ile Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu’nun hayatı da bir yeni bir akışa sürüklenir.

 

Özel Kuvvet Timi oluşturuluyor

Saldırıyı üstlenen terör örgütü ikinci bir eylem olarak sivil bir vatandaşı kaçırınca, örgütün ele başını yakalamak ve kurtarma çalışmasını tamamlamak için Özel Kuvvetler Komutanlığı bünyesinde yeni bir tim oluşturulmasına karar verilir.

 

Rehini kurtarmak için zaman git gide daralırken Tim Komutanı olan Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu, kendi hayatını tehlikeye atmak pahasına harekete geçer. Yolları vatan sevgisinde birleşen Tim birbirlerine hem kardeş hem vatan hem de siper olacaktır.

 

Yollarını intikamın birleştirdiği kahramanlar Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı korkunç saldırı sonrası, vatanın dört bir yanından özel yeteneklere sahip on iki kahraman Özel Kuvvet Askeri görevlendirilir. Amaçları, ülkemize bela olmaya çalışan bu yeni ve çok tehlikeli terör örgütünün liderini bulup yok etmek ve örgütün kökünü kurutmaktır.

 

“Namlumuz namusumuz, Vatan cennetimizdir” diyerek yola çıkan cesaret dolu on iki can; birbirlerine hem kardeş, hem vatan, hem de siper olacaktır. Bu yolda karşılarına çıkan aşklarını kalplerine, özlemlerini ise toprağa gömeceklerdir. Atalarını, analarını ve yüreklerini ısıtan kim varsa yanlarında taşıyıp savaşacaklardır.

 

Üsteğmen Yavuz önderliğinde zorlu koşullarda, gece gündüz demeden düşmanla çetin bir mücadeleye girip şehadet yemini ederler.

 

On iki kahraman asker

Zekası ve cesaretiyle bütün timin saygısını ve güvenini kazanan kıdemli üsteğmen ve tim komutanı Yavuz rolünü başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş canlandırırken; vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen bu özel timin diğer mensuplarını ise; Mustafa Yıldıran, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Atakan Arslan, Mehmet Ali Karakuş, Doğukan Polat, Oktay Samurkaş, Volkan Uygun canlandırıyor.

 

SÖZ DİZİSİ OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Yavuz KARASU (Tolga SARITAŞ)

Görev: Tim Komutanı

Rütbe: Kıdemli Üsteğmen

Ekibin komutanıdır. Çok iyi bir asker ve liderdir. Zekası ve karizmasıyla tüm timin saygısını kazanmıştır. Bir yanda ülkesi için çarpışırken bir yandan da tutkulu ve zor bir aşka yelken açacaktır.

 

Bahar KUTLU (Aybüke PUSAT)

Hastane zincirleri olan zengin bir ailenin güzel kızıdır. Tüm bu zenginlik ve şaşaaya rağmen mütevazı ve yardımsever bir doktordur. İstanbul’dan ve ailesinden uzaklara gidince kendi içsel yolculuğu da başlar. Gördükleri ve yaşadıkları onu yepyeni bir insan yapacaktır.

 

Eylem MERCİER (Meriç ARAL)

Annesi Türk, babası Fransız’dır. Bağımsız bir savaş muhabiri ve fotoğrafçısıdır. Üniversite yıllarında çeşitli eylemlere katılmış ve defalarca gözaltına alınmıştır. Anarşist, muhalif bir internet gazetecisidir. Bölgede tanışacağı Tim elemanına aşık olunca inandığı her şeyi sorgulamaya başlayacaktır.

 

Erdem KORKMAZ (Nihat ALTINKAYA)

Görev: Tabur Komutanı

Rütbe: Yarbay

En son ve en kritik kararları vermekle yükümlüdür. Askerlerin hayatı için herkesi karşısına almaya hazırdır. Disiplinlidir, katıdır, kuralcıdır. Bütün bunlarla beraber de çok babacandır. Bütün askerlerin her derdiyle tek tek ilgilenir. Ayrıca civardaki köylülerle ilişkileri de çok iyidir.

Zafer YAMAN (Atakan ARSLAN)

Görev: Tim Komutan Yardımcısı

Rütbe: Üsteğmen

Lakap: Geveze

Ekibin en çalışkanıdır. Sabah herkesten önce uyanır ve antrenmanına başlar. Tam bir spor delisidir. Kendi halinde, ketum takılmayı sever. Disiplinin esas olduğu bir aileden gelmiştir.

 

Çolak (Serhat KILIÇ) ‘Söz’ dizisinde Serhat Kılıç, ‘Çolak’ karakterine hayat verecek. Başrolünde Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı, bir ‘Özel Kuvvet Timi’nin hikayesinin anlatıldığı ‘Söz’ dizisinde Kılıç’ın hayat verdiği ‘Çolak’ karakteri, ‘Bir terör örgütünün lideridir. ‘Çolak’; zeki, kurnaz ve zalimdir. Çıkarları uğruna küresel güçlerle işbirliği yapmaktan çekinmez. İlkeleri ve ahlakı yoktur. Kardeşinin ölümünden sorumlu tuttuğu için Kıdemli Üsteğmen Yavuz’la olan kişisel hesabını görmek için her türlü yolu denemektedir.’

 

Fethi KULAKSIZ (Burak SEVİNÇ)

Görev: Hafif Silah Uzmanı

Rütbe: Üstçavuş

Lakap: Avcı

Kültürlü, çok okuyan, bu dünyanın içinde ayrıksı duran bir adamdır.

 

Mücahit SERDENGEÇTİ (Görkem SEVİNDİK)

Görev: Ağır Silah Uzmanı

Rütbe: Üstçavuş

Lakap: Keşanlı

Deli dolu ve atılgandır. Bütün operasyonlarda en önden gitmekten korkmaz.

 

Ali Haydar BOZDAĞ (Mustafa YILDIRAN)

Görev: Muhabere Uzmanı

Rütbe: Başçavuş

Lakap: Hafız

Araziyi ve yöreyi iyi bilir. Gerçekten hafızdır.

Ateş ACAR (Eren VURDEM)

Görev: İstihbarat Uzmanı

Rütbe: Başçavuş

Lakap: Karabatak

Yetimdir. Annesi de babası da bayrağıdır. Timin en neşelisidir. Eğlenmeyi sever.

 

Feyzullah ALTIPARMAK (Aytaç ŞAŞMAZ)

Görev: İstihkam Uzmanı

Rütbe: Uzman Çavuş

Lakap: Çaylak

Timin en genci, tecrübesizi ve çaylağıdır.

 

Güler KORKMAZ (Nil GÜNAL)

Erdem Yarbay’ın eşidir. Ailesine bağlı fedakar bir kadındır.

 

Funda KUTLU (Ece OKAY)

İstanbul’da bir hastane zincirinin sahibi dominant bir annedir.

 

Fatma BOZDAĞ (Melissa YILDIRIMER)

Eşi Hafız’ı seven, sorunlu bir hamilelik yaşamakta olan cefakar bir kadındır.

 

Nazlı KORKMAZ (İlayda ILDIR)

Erdem Yarbay’ın hayat dolu sevecen kızıdır.

 

Yönetmen: Yağız Alp Akaydın

Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Fatmanur Sevinç

Senaryo: Ethem Özışık

Drama Direktörü: İlkay Doğan

Müzik: Atakan Ilgazdağ

Sanat Yönetmeni: Erol Taştan

Görüntü Yönetmeni: Cihan Yeşiltarla

Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Aybüke Pusat, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Atakan Arslan, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Mustafa Yıldıran, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Mehmet Ali Karakuş, Doğukan Polat, Volkan Uygun, Oktay Samurkaş, Nil Günal, Ece Okay, Melisa Yıldırımer, Mehmet Uslu, İlayda Ildır, Şirin Ötüken, Çınar Altıntaş.

 

  •  

 

 

SÖZ DİZİSİ SON BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

 

SÖZ DİZİSİ REYTİNG SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

 

 

SÖZ DİZİ OYUNCULARI KİMDİR

 

 

Atakan Arslan 'Söz'de! Yakın dövüş ustası ve ağır silah uzmanı lakabı ise BAKIN  NE ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Söz dizisi nerede çekiliyor, dizi seti nerede? TIKLA ÖĞREN

SÖZ DİZİSİ SNİPERİ 'AVCI' LAKAPLI OYUNCU BAKIN KİM ÇIKTI

 

Loading...

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hangi su içilebilir marka marka raporu yayımlandı
Hangi su içilebilir marka marka raporu yayımlandı
Hangi su içilebilir marka marka raporu yayımlandı
Hangi su içilebilir marka marka raporu yayımlandı